Menu Zamknij

Bleisure – delegacja i wypoczynek

Szczególnie dla tych, którzy mają kochającą rodzinę, wszelkiego rodzaju delegacje wiążą się z ogromną tęsknotą. Oprócz tego – choć często wyjeżdżamy w piękne miejsca – rzadko możemy skorzystać z ich uroków. Właśnie z tego powodu powstał nowy trend w podróżach biznesowych – czym jest bleisure?

Bleisure to inaczej połączenie podróży służbowej z realizacją celów prywatnych. Jak to działa? Zwykle bleisure polega na wydłużeniu swojego wyjazdu lub urozmaiceniu go o atrakcje nie związane z pracą. Co za tym idzie – na takie wyjazdy często zabieramy całą rodzinę lub drugą połówkę. Po czasie spędzonym na spotkaniach biznesowych możemy bez wyrzutów sumienia zająć się wypoczynkiem na plaży, w górach czy zwiedzając okolicę.

Taki sposób podróżowania niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Za jednym razem załatwiamy ważne, biznesowe sprawy i korzystamy z należącego się nam wypoczynku. Nie tracimy czasu na spędzanie go osobno. Cały czas jesteśmy z naszymi bliskimi. Wszystko co tam przeżyjecie, będzie waszym wspólnym wspomnieniem!