Menu Zamknij

Top 3 hotele na zimowy wyjazd w Polsce

Zima to dla wielu czas wyjazdów. Bez wątpienia najpopularniejszym kierunkiem zimową porą są góry. Powodem jest ich zachwycający wygląd pod taflą śniegu i oczywiście otwarte stoki narciarskie. Przedstawiamy 3 najlepsze hotele na zimowy wyjazd.

1.Hotel Arłamów w Bieszczadach

Ten hotel znajduje się w uroczej okolicy, niedaleko stoków narciarskich. Ale to nie jedyna atrakcja, której możemy doświadczyć podczas wizyty w Hotelu Arłamów. Hotel oferuje nam również liczne atrakcje dla dzieci, animatorów, baseny i cudowne widoki.

2. Hotel Diament w Beskidzie Śląskim

Tutaj również możemy liczyć na szereg atrakcji ze strony hotelu. To kolejne miejsce ze wspaniałymi animatorami i basenem pod gwieździstym niebem. Do dyspozycji gości jest też SPA, jacuzzi, sauny i sala fitness.

3. Hotel Anders na Mazurach

Dla tych, którym znudziły się już górskie przygody, świetną odmianą będzie zimowy wyjazd na Mazury. Wtedy warto zatrzymać się w hotelu Anders na Mazurach. Położony jest w cichej okolicy nad jeziorem, a pobyt w nim pozwala na doskonały wypoczynek. Tutaj również znajdziemy saunę, SPA oraz zajęcia sportowe na basenie.