Menu Zamknij

3 najlepsze hotele w Polsce

Hotel to jeden z kilku najważniejszych aspektów wyjazdu. Dla firm ważne jest aby posiadał sale konferencyjną i był w dobrej lokalizacji. Jakie są 3 najlepsze hotele w Polsce?

Vienna House Andel’s Lodz, Łódź

Hotel zlokalizowany w Łodzi nie przez przypadek znajduje się w trójce najlepszych hoteli w naszym kraju. Łódź to duże miasto znajdujące się w centrum Polski – to świetna lokalizacja na spotkanie firmowe dużej korporacji mającej oddziały zlokalizowane w całym kraju. Hotel znajduje się w znanym kompleksie Manufaktura.

 Queen Boutique Hotel, Kraków

To kolejny hotel zlokalizowany w – rzecz jasna – dużym mieście. Kraków to miejsce, w którym swoje siedziby ma mnóstwo ogromnych korporacji. Queen Boutique Hotel choć oferuje jedynie 31 pokoi, może być świetnym miejscem na noc w czasie służbowej podróży.

Metropolitan Boutique Hotel, Kraków

I znów – nie przez przypadek – wracamy do Krakowa. Oprócz sporej liczby ważnych firm, Kraków czaruje swoim urokiem i przyciąga mnóstwo zagranicznych turystów. Hotel posiada 4 gwiazdki i może sprawdzić się nie tylko w czasie romantycznego wyjazdu, ale również w delegacji.

rezerwacja hoteli